چگونه می توان سلامت عاطفی خوبی ایجاد نمود ؟

مثال ها
فواید
بهبود
بردن
برای مبتدیان ، این همانند سلامت روان نیست. جولی فرگا ، روانشناس مجاز ، می گوید: در حالی که این دو اصطلاح اغلب با هم قابل استفاده هستند ، سلامت عاطفی "بر هماهنگی با احساسات ، آسیب پذیری و اصالت ما تمرکز دارد."

داشتن سلامت عاطفی خوب یک جنبه اساسی تقویت تاب آوری ، خودآگاهی و رضایت کلی است.

به خاطر داشته باشید که داشتن سلامت عاطفی خوب به معنای این نیست که شما همیشه خوشحال هستید یا عاری از احساسات منفی هستید. این در مورد داشتن مهارت و منابع برای مدیریت فراز و نشیب های زندگی روزمره است.

در

1. توجه به احساسات ناراحت کننده هنگام بروز

این امر باعث می شود تا آنها را نام گذاری کرده و به روش های سالم پردازش کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است تصمیم بگیرید که با کسی که به شما صدمه دیده یا عصبانیت کرده است ، به جای اینکه به آنها بدبخت شوید ، با دلسوزی روبرو شوید. یا شاید شما تصمیم بگیرید که برخی از مرزهای سالم را در محل کار یا در کنار عزیزان تعیین کنید.

2. جلب توجه به احکام خودتان

به گفته فرگا ، این به معنای تبدیل آن صدای درونی بحرانی به فرصتی برای عشق به خود و دلسوزی است.

به عنوان مثال ، وقتی خودتان را درگیر گفتگوی منفی می کنید ، ممکن است بپرسید:

"اگر فرزند ، شریک زندگی یا بهترین دوست من از این طریق با من صحبت می کرد ، چگونه پاسخ می دادم؟"
"چه چیزی باعث می شود برخورد من با همان روشی که با دیگران رفتار می کنم برای من دشوار باشد؟

"
3. کنجکاوی

Fraga می گوید ، سلامت عاطفی هنگامی که شما در مورد افکار ، رفتارها و احساسات خود کنجکاو هستید و چرا ممکن است در بعضی مواقع بوجود بیایند ، شکوفا می شود.

این مهم است که بتوانید از خود بپرسید ، "چرا من به این ترتیب واکنش نشان می دهم؟" یا "این در مورد گذشته من است که ممکن است باعث شود من نسبت به x ، y و z واکنش جدی داشته باشم؟"

ارگانیک ها ، ,سلامت ,عاطفی ,ممکن ,احساسات ,مثال ,سلامت عاطفی ,ممکن است ,می شود ,در مورد ,است که ,داشتن سلامت عاطفیمنبع

مواد لازم برای تهیه دسر هندوانه شب یلدا

مشکلات ریه و راهای درمان چیست؟

روغن مورچه و خواص فوق العاده آن

پیشگیری از سرطان پروستات

صابون کوسه

خواص و فواید روغن مار اصل

گاباپنتین

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت فروش آنلاین ترازو بیت کوین رایگان امام زمان گــالــری لــایــف تخفیف ویژه قیمت خرید لاستیک کومهو علوم تجربی niketablighat.ir شبنم